Якщо дитина добре навчився координувати свої рухи і тримати рівновагу, то йому можна запропонувати щось більш цікаве, наприклад, купити самокат. Такий варіант дитячого транспорту вимагає певних навичок і відкриває нові можливості. Самокати для трюків також відрізняються між собою, в залежності від стилю катання - парк або стріт.

Трюкові самокати: основні параметри

  • Діаметр коліс. Від діаметра коліс залежить наскільки буде швидким і маневреним самокат. Для стріта вибирають колеса меншого діаметру (100 - 110 мм), а для парку більшого (110 - 125 мм).
  • Матеріал коліс. Самі колеса бувають пластикові та алюмінієві. Пластикові легше за вагою, але менш міцні. Алюміній важче, зате більш надійний і позитивно впливає на швидкість.
  • Форма коліс. Колеса бувають цільні, спицеві і за формою нагадують стільники. Відрізняються вони тільки вагою і зовнішнім виглядом.
  • Параметри керма. В екстремальні самокаті правильне положення керма - це область талії і нижче. Не маловажну роль грає і стиль катання. Для стріта вибирають високий і широкий кермо. Для відповідно нижче і вже. В ідеалі ширина керма підбирається під ширину плечей райдера.
  • Параметри деки. Традиційно розмір деки залежить від розміру взуття райдера. Що б визначити свій відповідний розмір потрібно двома ногами стати на деку і розмістити з на 45 градусів. Ідеальний розмір, коли ноги в правильному положенні звисають на 4-5 см з боку носка і п'яти.
Самокат трюковий - це не тільки засіб пересування, в ньому кожна деталь і кожен параметр грає свою роль. Самокат можна купити в інтрнет-магазині Kelt Active. Наші консультанти допоможуть з вибором і організують доставку в будь-який регіон України.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все