Коли зима нарешті відступила, в саму пору насолоджуватися теплими променями сонця і побільше бувати на свіжому повітрі. Роликові ковзани – відмінний спосіб активно провести час, відпочити і переключитися від важких робочих буднів, тримати себе в хорошій спортивній формі. Спробуйте відвернути дитину від комп’ютерних ігор і соціальних мереж, запропонувавши йому освоїти нове заняття. Ваша дитина вже досвідчений ролер? Чудово! Запропонуйте йому взяти над вами шефство і дати уроки катання. Таке спільне проведення часу піде на користь всій родині.

Для початку доведеться купити ролики. А ось тут важливо не прогадати. Якщо ви плануєте отримувати максимальне задоволення від процесу, то свій вибір необхідно зупинити на “справжніх роликах”. Мова не йде про безіменні ролики, які абсолютно повністю позбавлені комфорту, якості накату, міцності і безпеки. Якщо ви вибрали для відпочинку роликові ковзани, купити їх варто тільки від спеціалізованих виробників К2, Bladerunner, Rollerblade, Tempish та ін

Переваги та характеристики якісних роликових ковзанів

Справжні роликові ковзани мають ряд виняткових переваг:

  • комфортний м’який черевик
  • різні способи шнурування – стандартна, швидка, BOA
  • рама – алюміній або композит
  • колеса мають різний розмір і жорсткість залежно від стилю катання. У будь-якому випадку вони не гримлять, добре і довго котяться.
  • якісні підшипники

Деякі з цих деталей приховані від очей покупця, проте в комплексі Ви отримуєте комфортно сидить на нозі черевик. Вам буде його досить легко і швидко взути і зняти. Міцна і легка рама не пошкодиться в процесі катання або на нерівностях. Саме якісні підшипники забезпечать плавне і легке обертання коліс. Самі колеса не гримлять, завдяки спеціальній конструкції і матеріалам. Захват від такого катання буде Вам гарантований, навіть якщо це перші, не зовсім уклюжие спроби.

Підсумок простий, щоб не витрачати гроші даремно, не купуйте безіменні «брязкальця». Катання на них не має нічого схожого з катанням на цих роликах, хоч зовні конструкції досить схожі.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все