Власники зброї все більше тяжіють до його тюнінгу, купуючи нові аксесуари. Такими є і коліматорні приціли, навколо корисності яких багато суперечок. Щоб напевно розуміти, чи потрібен саме вам такий приціл, потрібно розібратися в завданнях, які він виконує. Багато хто думає, що такий приціл дозволяє стріляти швидше, але така думка є помилковою. Споживачі навіть розділилися на два табори, один з яких стверджує, що цей дівайс марний. Так, дійсно, якщо зйомки проводяться на чистих полігонах, спеціально відведених для тренувань, то скоріше за все так і буде. А ось, що буде якщо покинути комфортні умови…

Приціл коліматора – це оптичний прилад, який робить прицілювання набагато простіше. У своїй конструкції він не має фокусу, тому неважливо на якій відстані від мети ви будете. Такий приціл працює за принципом пучка променів, вони відображаються на склі. Це означає, що підсвічування цілі бачить тільки сам стрілок, на саму мету точка не проектується, як в лазерному варіанті. Тому, даний вид прицілів необхідний мисливцям, щоб не злякати дичину. Також є технічна можливість змінити яскравість підсвічування прицілу, таким чином адаптуючи її до денної або нічної пори.

Види коліматорних прицілів

Коліматори бувають:

  • відкритого типу
  • закритого типу

Приціли закритого типу більш довговічні, закрита конструкція захищає від зовнішніх факторів. Єдиним його недоліком можна назвати громіздкість. Приціли відкритого типу більш компактні, до того ж мають більший кут огляду. Але у них теж є недолік, через недостатню захисту конструкції, служать вони не так довго. Це варто врахувати перш ніж купувати коліматорний приціл.

Область застосування коліматорів

Купити коліматор буде корисним, коли Ви залишаєте штучні полігони і потрапляєте в сприятливі умови, туди, де немає рівних поверхонь, погана видимість і т. д. Тоді його перевага відчувається дуже ясно:

  • Стрілянина в умовах обмеженої видимості. Завдяки точці прицілу, яка підсвічується, тримати мета набагато простіше. Адже при поганій видимості навіть мушку можна не розглянути.
  • Стрілянина по мішені, яка рухається.
  • Стрілянина в незручній позиції. Мається на увазі, якщо ситуація не дозволяє викласти зброю і використовувати механічні мішені, то коліматорний приціл зробить свою роботу, незалежно від положення тіла і зброї під час стрільби.

Також такі приціли практикуються при підготовці початківців стрільців. Однак тут важливо пам’ятати, що володіння навиком використання прицілу з цілком і мушкою, це вміння водити автомобіль на механіці. Для надійної роботи необхідний тільки якісний коліматорний приціл, однак ціна такого приладу ніколи не буде низькою. Купити коліматор для полювання, пневматики від кращих світових виробників можна в нашому інтернет-магазині Kelt Active. Після оформлення замовлення наші менеджери подбають про оперативну доставку вашого замовлення в будь-який регіон України.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все