Міський рюкзак – це не данина моді, і дотримання трендів. Це самий практичний і універсальний аксесуар, який тільки можна придумати. Практично всі бренди мають окрему лінійку міських моделей. Моделі відрізняються невеликим об’ємом – від 10 до 30 літрів, і оснащені відділами для планшетів, ноутбуків, документів. Також, такі рюкзаки мають безліч кишень для телефону, ключів, термокружки, ручок і багато чого іншого.

Купити рюкзак міський може студент, офісний працівник, спортсмен, мама маленької дитини, любитель активно проводити час. Такий аксесуар вдало вміщує в себе безліч необхідних речей, при цьому нести їх зручно, завдяки широким лямкам. Якщо Ви вибираєте брендовий рюкзак (The North Face, Osprey, Deuter і тд), ціна на нього буде трохи вище, однак і різниця буде відчутна. Вентиляція спини, регульована посадка, якісна фурнітура, міцний і водонепроникний матеріал. Та й конструкція таких моделей більш продумана і зручна.

Рюкзак жіночий хоч і не замінює сумочку, разом з тим, все частіше ставати улюбленим аксесуаром. Саме рюкзак звільнить руки мамі з маленькою дитиною, туди поміститься спортивна форма і аксесуари, для прогулянок, екскурсій це те що потрібно. Забарвлення і форми дозволяють задовольнити переваги навіть найвимогливіших модниць.

Рюкзаки чоловічі міські часто використовуються для їзди на велосипеді. Добре якщо для таких цілей будуть передбачені світловідбиваючі елементи. Міські рюкзаки відрізняються від туристичних не тільки розміром. Адаптований до міських умов дизайн все частіше вибирають для повсякденного носіння не тільки молоді, а й люди середнього віку. Головний тренд міського рюкзака – це зручність і комфорт.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank