Збираючись у похід необхідно подбати про спорядження і екіпіровці. Враховуючи, що трекінг – це намічений маршрут, який необхідно йти пішки, варто звертати увагу на вагу спорядження. Не останню роль відіграє взуття, яка повинна бути точно підібрана з урахуванням розміру, посадки і передбачуваного маршруту. І одяг, максимально комфортний, відповідний сезону.

Спорядження для трекінгу: основні характеристики

Туристичні намети для треккинга відрізняються невеликою вагою і лаконічній конструкцією. Їх швидко встановлювати і збирати. Однак варто врахувати, що від інтенсивних опадів такий намет не врятує, краще мати з собою захисний тент. Що б особисті речі і спорядження було зручно нести варто купити туристичний рюкзак, який максимально задовольнить всі вимоги.

  • каркасна конструкція – знизить навантаження на спину;
  • обсяг 60 – 100 літрів – залежить від тривалості походу;
  • поясний та нагрудний ремені – розподілять навантаження;
  • синтетична тканина з захистом від вологи;

Туристичні рюкзаки часто оснащені додатковими характеристиками, що робить їх використання більш зручним і комфортним. Хороший рюкзак повинен зручно регулюватися під фізіологічні особливості власника, в тому числі і під навантаженням. Краще якщо доступ до вмісту буде не тільки зверху, а й знизу або посередині. Сумісність з питною системою дозволить не робити зупинку що б попити води. Так само варто звернути знімання на можливість кріплення зовні рюкзака, це зручно для килимків, спальників і т. д.

Якісне туристичне спорядження представлено багатьма світовими брендами, які встигли добре зарекомендувати себе по всьому світу. В інтернет магазині Kelt Active ви знайдете все для туризму та активного відпочинку. Оформіть заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank