Після трагічних подій, які відбулися в 2001 році в США і потрясли весь світ у всіх американських аеропортах посилили заходи безпеки. Тепер при найменшій підозрі, митна служба і співробітники служби безпеки мають законне право на огляд багажу. Для цього не потрібна присутність власника. А коли ви отримаєте свій багаж, то там буде повідомлення про те, що він був оглянутий.

Як правило, такі дорожні аксесуари ви отримаєте зі зламаним замком. При цьому, співробітники аеропорту не несуть відповідальність за збереження особистих речей. Таке вимушене нововведення призвело до масових обурень пасажирів за зіпсовані речі. Незважаючи на це, Європа теж переймає цей досвід, намагаючись забезпечити своїм пасажирам безпеку.

Саме тому найбільші виробники валіз розробили спеціальні замки, які дають можливість співробітникам аеропорту оглядати вміст шляхом відкриття валізи своїм спеціальним ключем. Такийваліза для літака матиме спеціальне маркування TSA, яке розшифровується як Transportation Security Administration (управління транспортної безпеки).

Щоб зберегти свої речі в цілісності і не зіпсувати собі поїздку, варто купити хорошу валізу – ручну поклажу або велика валіза, які враховують специфіку перельотів і всі правила безпеки. Звертайте увагу на логотип у вигляді червоного ромба, це означає, що валіза оснащена TSA замком. Кожен такий замок має свій унікальний серійний номер, який підтверджує сертифікацію і справжність.

Магазин недорогих валіз скоріш за все не зможе запропонувати такий варіант, бо, тільки спеціалізовані виробники впроваджують таку технологію в свою продукцію. Варто сказати, що серед якісних валіз можна підібрати варіант на будь-який бюджет, і він буде служити довго і проведе з Вами не одну поїздку.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank