В нинішній час подорожі стають цілим способом життя і її філософією. У слід тенденціям ідорожні валізи стають супутниками, з цілою низкою вимог. Вирушаючи в дорогу необхідно не просто купити валізу, а вибрати з численних пропозицій оптимальний розмір, матеріали, конструкцію і якість. Завдання валізи тепер не тільки перевозити речі, а не ускладнювати і допомагати, робити поїздки більш комфортними.

Не на останньому місці стоїть і зовнішній вигляд аксесуара, все більше покупців хочуть бачити валізу яскравим доповненням образу. З моделлю Quartz від іспанського брендуGabol – Це буде просто. Він поєднує в собі все для стильного і яскравого образу, а також неперевершену якість.

Валіза Gabol Quartz: особливості моделі

Щоб купити хорошу валізу необхідно звертати увагу на її складові та матеріали.

  • Корпус у Gabol Quartz виконаний з поєднання полікарбонату і АВС пластика. Це матеріал стійкий до ударів, пошкоджень і перепадів температур.
  • 4 поворотних колеса, які обертаються на 360°, виконані з термопластичного поліуретану. Цей матеріал забезпечить м’яке і тихе кочення.
  • В конструкцію інтегрований замок з функцією митного огляду TSA.
  • Всередині валізу влаштований дуже зручно, з розділовою перегородкою і фіксуючими ременями.

Виріб відповідає стандартам REACH, це означає, що при виробництві не використовувалися фталати та інші шкідливі хімічні речовини. Інтернет магазин валіз Kelt Active – це саме те місце, де ви зможете вибрати свій ідеальний, якісний і стильний чемодан від кращих виробників.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank