Бренд Carry:Lite виробляє продукцію зі всієї англійської педантичністю. Якщо Ви вирішили придбати правильну валізу, і зупинили свій вибір на Carry:Lite, то однозначно не помилилися.

Щоб покупка була ще й вигідною, варто купити валізу в Інтернеті. Через інтернет магазин валіз Kelt Active, до сезону відпусток, можна стати власником такого варіанту за акційною ціною. Валіза Carry:Lite COMET і Carry:Lite DIAMOND користуються великою популярністю серед покупців.

Модель COMET підійде тим, хто віддає перевагу каркасним видам із пластику. Варто звернути увагу, що каркас виконаний з АВС пластика – це ударостійкий, нетоксичний і довговічний матеріал, здатний витримувати навіть агресивну дію. Тобто, варіант ідеальний для транспортування в багажних відділеннях, сам не пошкодиться і захистить вміст.

DIAMOND виконаний з нейлону. Він більш гнучкий, і може адаптуватися під вміст, це особливо добре, коли в валізу необхідно скласти трохи більше ніж в нього поміститися.

У всьому іншому моделі дуже схожі. Їх незаперечною перевагою є те, що це валіза на 4 колесах. Кожне колесо обертається на 360, а завдяки тому, що навантаження розподіляється рівномірно котити їх можна докладаючи мінімум зусиль. Ручка регулюється по висоті в залежності від зростання. Таким чином валіза підійде для всіх, навіть чиї фізичні можливості можуть бути обмежені.

Такий варіант часто вибирають як валіза для ручної поклажі, а виробник стежить щоб певні моделі чітко відповідали умовам авіаліній. Вибираючи валізу велику увагу приділяйте бренду і якості. так ви убезпечите себе від неприємностей, які можуть виникнути якщо валіза раптом вийде з ладу.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank