Без ситного і калорійного харчування в поході ніяк не можна. Організм витрачає багато енергії на тривалі піші маршрути під вагою рюкзака. Швидкорозчинні супчиками і локшиною можна харчуватися, якщо ваш похід не багатоденний і не по складному маршруту. Вирушаючи ж по більш довгому захоплюючому маршрутом, варто подбати про різноманітне і калорійне харчування. Посуд для туризму підбирається в залежності від кількості осіб і меню. Саме меню впливає на вибір посуду для приготування їжі. Якщо плануєте різноманітне меню, то одного казанка недостатньо. Доведеться подбати і про сковорідку, роль якої в сучасному посуді для походів грає особливим чином сконструйована кришка каструлі. А каструля повинна бути з антипригарним покриттям і товстими стінками для рівномірного нагріву.

Неймовірно, але факт, в поході можна харчуватися різноманітно і смачно, в тому допоможе не тільки посуд для відпочинку та туризму, а і сплановане заздалегідь меню, і набір продуктів. Приготувати можна:

  • лагман
  • плов
  • борщ
  • чанахи
  • оладки або коржі
  • млинці і багато іншого

Не варто забувати, що всі продукти необхідно нести в руках. Саме тому ніяких свіжих овочів, тільки сушені морква, цибуля, картопля, баклажани, помідори та інше не так складно, завдяки домашній сушінні, або ж купити вже сушені. Так само, якщо замінити консерви тушонки на сушене м’ясо можна значно заощадити у вазі. Для млинців або оладок можна придбати спеціальну млинцеву борошно, в складі якої є і сухе молоко, і сухі яйця. Крупи варто брати в залежності від меню.

Не варто брати з собою соняшникову олію, хліб, яйця і сирі овочі, які багато важать. Замість соняшникової олії краще взяти топлене вершкове, яке буде більш поживним, а в поході це важливий показник. Магазин Kelt Active не запропонує вам сушених овочів та інших продуктів, зате запросто забезпечить якісним і практичним посудом для приготування і вживання їжі. Нехай вам буде смачно!

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все