logo

З моменту створення в 1976 році, компанія Carlton (Карлтон) прагне зробити свою унікальну марку аксесуарів для подорожей все краще і краще. Хоча коріння дизайну продукції можна простежити до Лондона (Англія), сьогодні компанія є дійсно міжнародним брендом, з присутністю в більш ніж 50 країнах на чотирьох континентах, з регіональними офісами у Дубаї, Мумбаї, Сінгапурі та Гонконгу. Технічні інновації і постійна модернізація - ось що відрізняє стильний і надійний асортимент Carlton.
Місія компанії проста: зробити подорож приємною. Діяльність компанії заснована на прагненні задовольнити всі потреби сучасної подорожі. Звідси і легка, яскрава і стильна продукція, в злитті з традиційними дорожніми цінностями, надійним зберіганням речей і більш ніж достатнім об'ємом. З цим фундаментальним набором акцентів, елегантні валізи і сумки Carlton здатні виправдати очікування навіть самого вимогливого мандрівника.
На сьогоднішній день компанія Carlton (Англія) є одним з найбільших виробників дорожніх аксесуарів: валіз, сумок, рюкзаків на будь-який смак. Завдяки стильному дизайну, найвищій якості і доступній ціні на продукцію, компанія Carlton є одним зі світових лідерів своєї галузі.

Товари брендуblank blank