Французькому бренду Rossignol виповнився вже 111 рік. Його прабатьком став майстер, який протягом 5 років майстрував лижі. Вони повинні були стати кращими, і стали, на змаганнях у Франції, де змагалися виробники лижного спорядження. Ім'я майстра Rossignol компанія носить і по сьогоднішній день. Сьогодні це впізнаваний бренд, який виробляє товари для гірськолижного спорту. Особливої уваги варті гірські лижі, які відомі високою якістю і надійністю.

Гірські лижі Rossignol - ключові особливості

Лижі Rossignol виробляють з деревини павловнии або адамового дерева, як його ще називають. Саме цей матеріал дозволяє готовому виробу володіти важливими властивостями:
  • висока міцність
  • низька щільність.
Для кращих показників швидкості застосовується запатентована технологія AIR TIP TECHNOLOGY. Полягає вона в тому, щоб в області носка використовувати АВС пластик, який має стільникову структуру. Це безпосередньо впливає на вагу виробу і як наслідок на швидкість. АВС пластик. Сам АВС пластик являє собою термопластичну смолу з високими ударостійкими властивостями.5 років тому до команди розробників приєдналися і дизайнери. Це їх заслуга яскравий і впізнаваний зовнішній вигляд лиж. Завдяки спеціальним покриттям принти і кольору досить стійкі і протягом декількох сезонів активного користування збережуть первісний зовнішній вигляд. Магазин гірськолижного спорядження Kelt Active пропонує повний асортимент товарів від лиж і захисту до спеціалізованого одягу та аксесуарів.купити лижі для дорослих і дітей можна з доставкою по всій Україні.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все