Як організувати активне дозвілля дитини? Це просто - купити дитячі ролики. Цим заняттям можна захопити і малюка, і дитини старшого віку і підлітка. З огляду на, що вид занять досить травмонебезпечний, варто вибирати безпечні, або як їх ще називають «правильні» ролики. Ціна таких моделей буде визначено вище, зате конструкція дитячих моделей «росте» разом з дитиною. Та й задоволення від катання на таких роликах куди більше. Однією з таких моделей в середній ціновій категорії є ролики чеського бренду Tempish Swist Pink.

Особливості моделі і технічні характеристики:

Роликові ковзани дитячі виробляються на фабриці з суворим дотриманням норм якості та безпеки. Це найголовніше, що повинні враховувати батьки, вибираючи пару для своєї дитини. А ось в чому це виражається в самій конструкції:
  • Відрегулювати посадку черевика на нозі можна за допомогою шнурівки, яка укріплена ремінцем і двосторонньої застібкою AUTO LOCK. Надійна фіксація на нозі відповідає за стійкість. Тому так важливо, щоб в процесі катання не сталося ослаблення шнурівки.
  • Сам черевик середньої висоти, що дає надійну фіксацію щиколотки.
  • Нижня частина черевика виконана з полегшеного алюмінієвого сплаву, що забезпечує міцність конструкції і не впливає на вагу.
  • Колеса також одна з найважливіших деталей якої наділений роликовий коник. У даній моделі вони мають високу ступінь зчеплення з поверхнею, низький коефіцієнт опору і хорошу зносостійкість.
Тільки в якісних роликах використовуються хороші підшипники. Тут, наприклад, АВЕС 5 carbon steel. Від підшипників залежить як легко і плавно буде кататися дитина і скільки зусиль докладати що б ролики їхали. Сама конструкція розсувні і регулюється на 4 розміру. На таких роликах бренду Tempish дитина буде кататися не один рік.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все