Авіаподорожі з дітками можуть бути комфортними і максимально обмеженим від стресу, але про це необхідно подбати заздалегідь. Як організувати переліт, чим зайняти маленького непосиду щоб подорож була не в тягар всім його учасникам.

Щоб багаж не доставляв клопоту при транспортуванні необхідно купити валізу на колесах. А щоб уникнути неприємностей, таких як зламане колесо або телескопічна ручка, аксесуар варто вибирати якісний, від перевірених брендів з хорошою репутацією. Якщо валіза прийде в непридатність в процесі подорожі, та ще й з дитиною на руках, це завдасть чимало клопоту. Безіменні недорогі валізи на колесах якість і надійність гарантувати, на жаль, не можуть.

Щоб не турбуватися про те, що дитина забруднить валізу, пластик буде кращим матеріалом в цьому випадку. Забруднення легко прибираються вологою серветкою. Найкраще зайняти дитину на борту допоможуть:

  • мультфільми попередньо завантажені на планшет
  • не громіздкі іграшки
  • книжки

Якщо все для розваги буде новим, і виданим дитині поступово, а не все відразу, це надовго зможе його заманити. З собою добре мати льодяники, сухофрукти і печиво для перекусу. Щоб обійтися без несподіванок уникайте газованих напоїв і жирної їжі. Якщо при покупці квитків ви замовляли дитяче меню, то вашого малюка добре погодують. Ми не допоможемо організувати комфортний політ, зате запропонуємо Вам якісні валізи на колесах. Магазин товарів для подорожей Kelt Active доставить Ваше замовлення в найкоротші терміни, що б подорож обов’язково вдалося.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank